sağlık

Artık Erken Boşalma Yaşamayacaksınız.

Merhaba bu yazıyı herkesten gizli gizli okuyarak cinsellik problemlerini düzeltmeye çalışan sevgili erkek okurum. Merhaba, erken boşalma yüzünden son bir kaç gündür kız arkdaşıyla tutkulu seks hayatının tadını çıkaramayan ve ertesi gün iş hayatı zehir olan iş adamı okurum. Ve Merhaba her işinde sabırsız hemen herşey olsun ruh hali olup bunu partnerine yansıttığı için erken boşalma problemleri yaşayan kardeşim.

Öncelikle sakin ol herşey geçecek acın çok taze ve hemen hemen erkeklerin bir çoğunda görülen bir sebep bu erken boşalma problemi… Bu kadınlar da çok anlayışsız canım ne olmuş yani yardım etsende beraber çözseniz bu sorunu. Neyse ki doğru adrestesiniz. Bir kaç etkili yöntem ile birlikte kısa bir süre sonra yatak şirketleri sağlamlık testi için sizlerle sıraya girecek.

Tamam sululuğu bir yana bırakıp hemen konumuza dönelim. Erken boşalma seks sırasında kontrolünüzün dışında ortalama sürenin altında gerçekleşerek iki tarafta tatmin olmadan son bulur. Elbette erkeklerde sık görülen bu sorunun çözümü var.

Erken Boşalma Sebepleri

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki erken boşalma sebepleri psikolikte olabilir biyolojikte. Bu psikolojik olgu yakalanma ilk ilişkiye girme zamanlarının vermiş oldugu programlama ile de alakalı olabilir. Yakalanma korkusu, oldu bitti ye getirme sorunları ve düzensiz seks yapmak bu tarz sorunları tetiklemektedir. Bİyolojik etken sürecinde ise belli başlı troit sorunları, idrar yolu sorunları, prostat vb olaylardan kaynaklanıyor olabilir. Belli başlı iş, aile, arkadaş stresi ve genel yaşamınızla ilgili psikolojik sıkıntılarda buna sebebiyet verebiliyor. E tabi kapalı gişe oynayacağın ve odada show yapabilecekken çavuş evi erken terk ediyor.

Erken Boşalmamak için

Öncelikle kendinizde olan bu sorunu bulmanız sizin için en iyisidir. Ve sevgili playboy senin için güzel bir haberim var. Eğer seks hayatın belli bir düzene girerse erken boşalma problemlerinden kurtulabilirsin.

Ayrıca seks sırasında direk sonuca odaklanma partnerinle muhabbet sohbet etmeyi dene bu senin beyinsel fonksiyonlarını yavaşlatarak direk sonuca odaklamaktan alıkoyar ve hayal ettiğin o uzun süreli birliktelik seninle olacaktır.

Alkol, sigara vb alışkanlıklar erken boşalma problemlerinde ön planda rol oynar. Sigara paketlerinde parçalanmış karaciger ve dövülerek dişleri sökülen adam fotografları yalan ama yatakta birbirinin zıttına bakan yataktaki çift fotografı dogrudur bizden söylemesi.

Bunu için haplar var ayrıca hani senin yav benim bir arkadaşım istiyorda nereden bulabiliriz dediğin hani onları kullanmadan önce de bir doktora görünmekte fayda var Allah korusun kalp sıkışmaları vb. kriz problemlerine yol açmasın.

NOT: bu yazı tedavi amaçlı değil bilgilendirme amaçlı yazılmıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Read More