eniyi15 LIVE / CANLI

Burcunuza Göre Anlık Duymanız Gereken Teşvik Sözleri

Koç: 21 Mart – 19 Nisan

Bunu atlatacaksın. Bu stres sonsuza kadar sürmeyecek. Bu durum sadece geçicidir. Birkaç ay içinde bu acı bir anıya dönüşecek.

Boğa: 20 Nisan – 20 Mayıs

Şu anda işler berbat olabilir, ama kendinizi şaşırtacaksınız. Büyük şeyler başaracaksınız. Her zaman istediğin rüya hayatına doğru adımlar atmaya devam edeceksin. Tamamen elinizin altında.

İkizler: 21 Mayıs – 20 Haziran

İntikamınızı onlarsız ne kadar ileri geldiğinizle onları etkilemeye çalışarak almayın. Kendinizi sevmeyi öğrenerek intikamınızı alın. İntikamınızı, mümkün olan en iyi hayatı yaşayarak ve fark edip etmediklerini umursamayarak alın.

Yengeç: 21 Haziran – 22 Temmuz

Mutluluğu hak ediyorsun. Asla kimsenin size farklı söylemesine izin vermeyin. Yumuşak bir kalbin ve nadir bulunan bir nezaketin var. Bırakın sizinle bir ömür boyu bir akşam geçirmek bir yana, herkes şanslı olacaktır.

Aslan: 23 Temmuz – 22 Ağustos

Sonunda, tüm çabalarınız karşılığını alacaktır. Bunu ‘boşuna’ yapmıyorsun. Sıkı çalışmanızdan bir şey gelecek. Sadece biraz daha beklemelisin.

Başak: 23 Ağustos – 22 Eylül

Bir kalp kırıklığının seni aşktan vazgeçmeye ikna etmesine izin verme. Tek bir başarısızlığın sizi hayallerinizden vazgeçmeye ikna etmesine izin vermeyin. Kötü bir günün sizi tüm hayatınızın berbat olacağına ikna etmesine izin vermeyin.

Terazi: 23 Eylül – 22 Ekim

Sevgiye layıksın. Bir ilişki etiketine layıksınız. Bir mesaja layıksınız. Sizi şüphe uyandıran herhangi bir saniyenizin bir saniyesine bile değmeyecektir.

Akrep: 23 Ekim – 21 Kasım

Sen eskiden olduğun kişi değilsin. Sen değiştin. Büyümüşsün. Büyüdün. Öyleyse, geçmişte yanlış yaptığınız şey hakkında endişelenmeyi bırakın ve kendiniz için inşa ettiğiniz geleceğe odaklanın.

Yay: 22 Kasım – 21 Aralık

Kendinize bu kadar sert davranmayı bırakın. Kendinizi kısa satmayı bırakın. Kendinizi bir yük olarak görmeyi bırakın çünkü kimse sizi bu şekilde görmez. Kendinize bakışınız önyargılı, haksız ve sağlıksız.

Oğlak: 22 Aralık – 19 Ocak

Henüz başaramadığınız birkaç şey yüzünden kendinizi hayal kırıklığına uğratmadan, kazandığınız her şey için kendinizle gurur duymalısınız. Kendinizden çok fazlasını beklemeyi bırakın. Gayet iyi gidiyorsun.

Kova: 20 Ocak – 18 Şubat

Düşündüğünden daha güçlüsün. Kendini inanmaya yönlendirdiğinden daha yeteneklisin. Mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha fazlasını halledebilirsiniz. Kendinizi oraya koyarsanız, göreceksiniz.

Balık: 19 Şubat – 20 Mart

Her zaman bunun kaybolduğunu hissetmeyeceksiniz. Bunu her zaman yalnız hissetmeyeceksin. Bu dünyadan ne istediğini anlayacaksın ve sonra onu alacaksın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Read More