eniyi15

Sokağa Çıkma Yasaklarında Evde Sıkılmamak İçin 10 Mükemmel Öneri

Şu an sokağa çıkma yasağı var ve sende tüm gün bu Covid – 19 u çıkarana küfürler ederek  canın sıkılmasın diye bir umut bu bloğu tıkladın ve bir çare belki evde sıkılmanı giderebilme ümidiyle buradasın. Hiç merak etme bu blog da herkes için bir şeyler var. Belki de yok

Peki seni bu öneriler yatağından kaldıracak mı yoksa ameliyatla mı yapıştığın yerden kaldıracağız bir bakalım.

1- Eski albümleri tozlu raflardan çıkar ve aile bireylerinin fotoğraflarına göz gezdir.

2- Evde sulu boya yap ve kirlenmemek için uğraşma kirlenmek rahatlatır. O rahatlıkta sana inanılmaz resimler yaptırır.

3- Evde varsa bir yemek tarifi kitabı alın ve rastgele gözünüz kapalıyken bir sayfa seçin. Hangi tarif çıktıysa onu yapmayı deneyin. Malzemeleriniz yoksa getir’den söyleyin. Mazeret bulmayın her şeye çözüm üretin.

4- Evde tamir edilecek bir şey varsa onu tamir edin. Ama elinizde kalacaksa sakın dokunmayın.

5- Evde egzersiz yaparak sağlığınızı korumaya özen gösterin. Çünkü hayatta tüm başarılarınızı sağlığınız sayesinde gerçekleştireceksiniz. Şu an yatağa yapışmış bir halde bu yazıyı okuduğunu biliyorum. Ama ameliyatla almak yerine kendin kalk ve egzersiz yap bence..

6- Sevdiklerini ara ve onların halini hatırını sor. Etrafında seni seven insanların kıymetini bil. Eğer yoksa dostun arkadaşın sosyalleşmek için ilgili yazıları ve videoları oku.. Ama unutma 2 tane 50 krş ta 1 lira eder 10 tane 10 kuruşta 1 lira eder.

7- Meditasyon yapın. Gürültülü hayatını  kapının önüne bırak ve lütfen saçma olarak düşündüğün bu meditasyonu yapmayı dene. Sonra eniyi15com ailesine teşekkür edeceksin. Şimdiden cevap veriyorum. Rica ederim.

8- Odana bir dünya haritası al ve seyahat planları yap gittiğin veya gitmek istediğin ülkeleri işaretle güzel ve komik anları unutmamak için üzerlerine postiş ile yazılar yaz.

9- Film ve Kitap okuyun ama bu sefer hiç sevmediğiniz türde kitaplar ve filmler izlemeyi deneyin beyninizin faklı düşünmesini sağlayacaktır.

10- Vee 10. maddeye geldik. Arkadaşlar siz bu 9 maddeyi uygulayın söz bende 10 tamamlayacağım.

Öptüm çok evdekilere selamlar

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Read More