eniyi15

Türkiye’nin En Güvendiği 15 Ünlü.

MediaCat ve Ipsos’un 23-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında MediaCat için hazırladığı anket, Türkiye nüfusunu temsil eden 12 ilde 1555 yaş arasındaki bin kişiyle yapıldı. Peki kim bu güvenilir ünlüler hemen göz atalım.

1- Haluk Levent

Haluk Levent’in sosyal medya da yarattığı etkileşim oldukça verimli. AHBAP başkanı olan ve her gün Türkiye’nin 4 bir yanından yardıma ihtiyacı olan insanlara el uzatan ekibiyle kocaman bir alkışı hak ediyor. Allah muhafaza Türkiye’nin neresinde olursa olsun bir ıslığıyla mevzuya girecek binlerce AHBAP var.

2- Şener Şen

Sayısız filmleriyle gönlümüz de taht kuran Şener Şen’i sıralama da görmek bizleri şaşırtmadı.

3- Müge Anlı

Ekranların dobra kadını Müge Anlı lisenin 3. sırasında. Pogramı izlerken sizleri dert sahibi yapmaya müsait bol entrika dolu tiplemelerin hakkından gelen Müge ablamızı ayrıca tebrik ediyoruz. Boşuna dememişler dinsizin hakkından imansız gelir.

4- Beyazıt Öztürk

Oooo Beyaz Beyler de burada.. Yıllardır yaptığı Beyaz Show programlarıyla her cuma kendisini aratmayı başaran, genciyle genç, yaşlısıyla yaşlı olarak herkese hitap etmeye başaran biri olarak bu liste de olması gayet normal. O Ses Türkiye’de 2 sezondur jürilik yaparak Beyaz Show’un ne zaman başlayacağı da ayrıca sevenleri tarafından merak konusu. Yurtdışın da senede 1- 2 kere Beyaz Show programları yaparakta köşeyi iyi dönüyorsun. Uzun lafın kısası seviyoruz seni Beyaz.

5- Tarkan

Bakışları bile yakalarsam muck muck olan şarkılarıyla büyüdüğümüz Tarkan, listenin 5. sırasın da yerini alıyor. Geçtiğimiz seneler de Baba olmasıyla ilgili gündemde uzun süre kalan Tarkan, Harbiye de rüzgar gibi esmeye devam ediyor.

6- Çetin Tekindor

Efendiliğiyle, beyefendiliğiyle, oyunculuguyla hepimizi kendine yıllardır o kadar çok sevdirdi ki, Şöhreti en berrak ve naturel yaşayan isimlerden biri. Hele ki ses tonu..

7- Cem Yılmaz

Ülkenin gelmiş geçmiş en iyi komedyeni olan Cem Yılmaz, listenin 7. sırasında yer alıyor. Yaptığı stand-up gösterilerini yorumlayacak dil olduğunu sanmıyorum. Ama bu son 5 yıldır sinema filmleri hayal kırıklığı olarak gören de bir kesim mevcut. Sanata olan ilgisi de çok derin ve tutkuludur.

8- Uğur Dündar

Ekranlardan uzun süre önce uzaklaşan tecrübeli gazeteci, listenin 8. numarasında yer almaktadır. Arena programlarıyla bir döneme damga vurmuştur.

9- Ezgi Mola

Ezgi Mola listenin 9. sırasında. Oynadığı dizi ve filmler de kendisini izleyicilere beğendirmeyi başaran oyuncu reklamların da aranan yüzü.

10- Orhan Gencebay

Orhan Baba… Sen gelmeden asaletin gelir her daim. Efendiliğin, centilmenliğin kitabını yazan adamsın vesselam. Kendin gibi listenin de 10 numarası kendisi.

11- Gülse Birsel

Kendine özgü tarzıyla farklı bir aurası olan Gülse Birsel, esprili tarzıyla da bulunduğu ortamı neşelendiren başarılı bir senarist, köşe yazarı ve sunucu aynı zamanda.

12- Sezen Aksu

Sadece en güvenilir değil, aynı zaman da yıllardır Türkiye’nin en iyi sanatçılarından biri. Konserlerin de hem sesiyle, hem de esprili mizacıyla dinleyenlerin kalbine taht kurmuş isimdir Sezen Aksu.

13- Demet Evgar

Listenin 13. numarasını alan Demet Evgar, mimiklerini oyunculuguna iyi entegre edebilen, 1 Erkek 1 Kadın dizisin de partneri Emre Karayel ile de uyumu izleyici tarafından oldukça beğenilmişti.

14- Aras Bulut İynemli

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle ününü yakalayan Aras, şu an Çukur dizisiyle beraber yakın zaman da vizyona giren 7. koğuştaki Mucize filmiyle oyunculuğun hakkını bir kez daha izleyiciyle paylaştı. Bravo Aras Bulut İynemli.

15- Murat Yıldırım

KAÇAN ADAM (ALİ GÖÇ/KAYSERİ-İHA)

Kim Milyoner Olmak İster sunucusu olan Murat Yıldırım, listenin 15. sırasında. Kimileri için ise o hala Suskunlar dizisinin Ecevit’i olmaya devam ediyor

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Read More